Ortéza na tenisový lakeť s gélovým vankúšikom + zdarma e-book Tenisový lakeť: symptómy, príčiny a liečba

64 hodnotení
 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Vypredané
Cena €12,42 bez DPH
€14,90
Kód tovaru 0030
Značka BIONIC LAB
Kategória ORTÉZA NA TENISOVÝ LAKEŤ
Položka bola vypredaná...
 

Špeciálna ortéza na tenisový lakeť s gélovým vankúšikom zaisťuje úľavu od bolesti v predlaktí a lakti tzv. tenisový lakeť.

funkčný tvar ortézy

Ortéza na tenisový lakeť je navrhnutá tak, aby gélový vankúšik vytvoril tlak na postihnuté miesto a tým poskytol dokonalú podporu a úľavu od bolesti. Vždy majte jednu po ruke v práci alebo doma.

Ako používať ortézu na lakeť

Pred tým, ako si nasadíte ortézu na lakeť je potrebné určiť miesto bolesti na predlaktí. Uchopte predmet valcovitého tvaru a stlačte ho. Zapamätajte si miesto, kde ste pocítili najväčšiu bolesť. Rovnako dobre na určenie miesta bolesti poslúži  ťažší cca 0,5 - 1 kg predmet, ktorý uchopíte a mierne predpaženou rukou vykonáte rotačný pohyb predlaktím.

Keď ste určili miesto bolesti, nasaďte si ortézu, umiestnite gélový vankúšik ortézy na miesto bolesti a ortézu utiahnite. Znovu uchopte predmet. Keď pocítite zmiernenie bolesti, ortézu máte správne nasadenú. Ak nepociťujete zmenu a bolesť je stále rovnaká, skúste ortézu o kúsok pootočiť smerom od seba a znovu urobte test bolesti. Takto postupujte až pokiaľ nenájdete optimálnu polohu ortézy, pri ktorej pociťujete úľavu od bolesti.

Ortéza na lakeť uľavuje od bolesti no majte na pamäti, že neodstraňuje príčinu tenisového lakťa. Na liečbu použite terapeutickú pomôcku Theraband Flexbar

univerzálnosť

Je vhodná pre mužov aj ženy.  Nastaviteľná veľkosť zaistí dokonalý komfort pre každého. Použiteľná na vonkajšiu aj vnútornú časť predlaktia. Na ľavú aj pravú ruku.

kvalita

Výrobná technológia zabezpečuje výrobku dlhú životnosť. Ortéza je vodeodolná.

Doporučenie

Doporučujeme používať v kombinácii s terapeutickou pomôckou Theraband Flexbar a Gélovým zahrievacím/chladiacim vreckom pre čo najrýchlejšiu liečbu tenisového lakťa.

Hmotnosť 0.03 kg